Стилізація

стилізація КиївВи хочете замовити картину по фотографії методом друку на полотні або просто прочитати про це? Тоді ви потрапили за адресою, тому що ми є першовідкривачами комп'ютерної стилізації фото в Україні і можемо дуже багато про це розповісти.

Завдяки технологіям друку на полотні ми отримали можливість надати більш дешевий аналог олійного живопису.. Адже після покриття текстурним гелем такий відбиток майже не відрізняється від справжніх картин.стилізація фото Київ Коли ми маємо справу з репродукціями, то все зрозуміло, а як бути, якщо хочеться зробити картину з фото? Для цього потрібна стилізація фотографії під живопис.

При стилізації програма автоматично переробляє зображення так, ніби воно виконане мазками. Можна задавати різні ступені стилізації від великих мазків до дрібних. Потім, комбінуючи різні ступені між собою, виходить «золота середина» індивідуальна для кожного клієнта. Як правило, обличчя та фігури виконуються дрібнішими мазками, тоді як фон – максимально широкими. Так на картині люди залишаються пізнаваними, а фон надає роботі «картинності».

приклад стилізації

На зображенні ви можете побачити приклад великої (стилізація2) та дрібної (стилізація1) стилізації в порівнянні зі звичайною фотографією (фото).Приклади стилізації фотографій:

Приклади обробки фото:Професійний друк на полотні. Майстерня "Позітон" © 2004-2023.